Newsroom

Značka Ytong získala opäť cenu Business Superbrands Slovakia 2024

Odborná porota programu hodnotenia značiek Business Superbrands opäť ocenila značku Ytong cenou Business Superbrands Slovakia 2024.

Petra.Cleary •

„Po zisku tohto ocenenia v predchádzajúcich dvoch rokoch tak ide športovou terminológiou o hetrik. To nás samozrejme teší a cenu si vážime, veď zvládnuť dynamiku zmien na stavebnom trhu v posledných troch rokoch nebolo jednoduché pre nikoho z nášho oboru. Sme preto veľmi radi, že Ytong je stále bezpečná a dôveryhodná značka, ktorá pomáha našim partnerom a zákazníkom úspešne realizovať ich stavebné projekty. Opakovaný zisk ceny Business Superbrands Slovakia pre značku Ytong dokazuje, že okrem kvalitných výrobkov a služieb sú základom silnej spoločnosti ako je Xella Slovensko sú aj jej značky stavebných produktov a ich pozitívne stránky, pozícia na trhu a dlhodobá vízia,“ povedal Ing. Peter Markovič, generálny riaditeľ Xella Slovensko a Xella CZ.

Program hodnotenia značiek Superbrands oceňuje v 90 krajinách sveta práve takéto spoločnosti na základe výkonnostných ukazovateľov, spotrebiteľského prieskumu a poroty, zloženej z odborníkov na biznis, marketing a branding. Projekt Superbrands Slovakia pomáha značkám posilniť svoju pozíciu a prestíž. Jedným z jeho hlavných je tiež ukázať odbornej aj širokej verejnosti, ako príbehy úspešných značiek vznikali. Veď lídri na trhu sa nerodia zo dňa na deň, ale dlhoročnou prácou celého tímu.

Potvrdzuje to aj príbeh značky Ytong, ktorá si vlani pripomenula 100 rokov svojej existencie na trhu stavebných materiálov. Dlhá je aj tradícia výroby pórobetónových výrobkov na Slovensku, ktorá začala už pred 65 rokmi. A s dôrazom na neustále inovácie reaguje spoločnosť Xella Slovensko aj na aktuálne požiadavky trhu prostredníctvom vývoja nových výrobkov. Stavebníci napríklad dobre poznajú napríklad tvárnice Ytong Lambda YQ či veľkoformátové tvárnice Ytong a Silka alebo tepelno-izolačné dosky Multipor.


Sdílejte tento článek

.