Newsroom

VÝCHODNÁ ALEJ

Východná alej sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Rača - Rendez s dobrým spojením do centra Bratislavy, ale aj ostatných mestských častí vďaka diaľnici a zástavke MHD v bezprostrednej blízkosti pozemkov. Výstavba projektu sa zahájila v júli 2014 a predpokladané ukončenie je v máji 2015. Pestrosť ponuky bývania Východnej aleje spočíva v možnosti výberu bytu alebo rodinného domu.

®
XEL_POS_4C_R_300 ®

Ondřej Zlatníček •

Moderný bytový dom a rodinné domy sa nachádzajú v pokojnom prostredí v blízkosti prírody. Navrhnutý bytový dom má iba dve podlažia, z dôvodu zachovania komfortu budúcich majiteľov . Spolu 13 bytov zaručuje vlastnú oázu pokoja v rodinnej susedskej atmosfére. Všetky byty na prízemí sú vybavené vlastnou záhradkou a pre byty na poschodí je samozrejmosťou balkón. Vo vyhradenom priestranstve za bytovým domov sa bude nachádzať oddychová zóna s detským ihriskom a vonkajším grilom, ktoré budú nepretržite k dispozícii všetkým vlastníkom bytov.

Rodinné domy vo Východnej aleji ponúkajú vysoký štandard bývania za cenu bytu. Domy sú postavené zo stavebného materiálu Ytong P4-500 s 10cm polystyrénovým zateplením a termoizolačnou omietkou. Na výber je spolu 28 domov, z toho 4 rôzne typy s výmerou 103, 110 a 115 m². Ku každému domu patrí vlastná terasa a pozemok. V ponuke sú 4 a 5-izbové rodinné domy. Všetky domy a dvojpodlažný bytový dom tvoria jednotný architektonický celok.

Projekt Východná alej Vám ponúka všetko, čo očakávate od kvalitného bývania: výhodnú cenu, bezpečnosť, blízkosť prírody a vlastné parkovanie. V okolí Východnej aleje je výborná občianska vybavenosť, nachádza sa tu škola, pošta, lekáreň a potraviny. V blízkosti pozemkov je tiež zástavka MHD.


Sdílejte tento článek

.